Opinie Par Młodych

Zobaczcie sami co sądzą o mojej pracy moje Pary Młode.

Wasze zadowolenie jest dla mnie najważniejsze, motywuje mnie do ciągłego rozwoju i dodaje skrzydeł. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie jakim mnie obdarzacie.

Miłe słowa

Nie moglibyśmy mieć tak pięknego ślubu i wesela, jaki mieliśmy bez Klaudii! Bardzo chciałam, abyśmy byli jak najbardziej obecni podczas planowania ślubu i wesela oraz w sam dzień ślubu, aby był on jak najbardziej bezstresowy. Udało nam się to osiągnąć dzięki Klaudii! Od samego początku Klaudia była niesamowicie pomocna, dostępna i tak życzliwa. Naprawdę zrobiła wszystko, co w jej mocy, w trakcie planowania i w sam dzień ślubu i wesela. Nie mówię po polsku i nie mieszkam w Polsce, więc posiadanie kogoś takiego jak Klaudia, komu mogłam zaufać znaczyło dla mnie bardzo wiele. Dzień naszego ślubu przerósł nasze oczekiwania. Wielu członków naszej rodziny i gości mówiło, że było to najlepsze wesele na jakim kiedykolwiek byli... my również tak uważamy! Mogliśmy naprawdę cieszyć się każdą chwilą tego dnia, ponieważ wiedzieliśmy, że Klaudia ma wszystko pod kontrolą. Nawet nasza rodzina i goście komentowali, jak bardzo niesamowita była. Jest naprawdę najlepsza i po stokroć polecam ją jako Waszą wedding plannerkę! Poważnie, jedna z najlepszych decyzji, jaką kiedykolwiek podjęliśmy!

Monika & Michał (Kanada)

Miłe słowa

Kiedy mój mąż i ja zdecydowaliśmy się wziąć ślub w rodzinnym mieście mojego taty, Poznaniu, mieszkając w Anglii i nie rozumiejąc zbyt dobrze języka polskiego, wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować pomocy: pomocy w komunikacji, ale także w odwiedzaniu miejsc i degustacji potraw, kiedy COVID uniemożliwiał nam podróżowanie. Nie wspominając o tym, że de facto obowiązkiem każdego wedding plannera jest przefiltrowanie pozornie nieograniczonych opcji tylko do tych najlepszych. Klaudia zrobiła to wszystko dla nas i zrobiła to bardzo dobrze. Była profesjonalna, przyjazna, elastyczna, skuteczna, zorganizowana i pomysłowa. A kiedy w ostatniej chwili okazało się, że mój tata nie może przyjechać na ślub i wesele, udało jej się znaleźć kamerzystę, który transmitował to na żywo. Nie trzeba dodawać, że wesele było sukcesem i będziemy jej za to dozgonnie wdzięczni.

Isabelle & Laurence (Wielka Brytania)

Obserwuj mnie na Instagramie

obserwuj
A logo of the website

Masz pytania lub chcesz umówić się na spotkanie?

Śmiało zadzwoń lub wyślij mi wiadomość
Kontakt
Instagram logo
Copyright © 2022 Sea The Future Weddings - Wedding Planner. Organizacja Ślubów i Wesel
Polityka prywatności