Opinie moich Par Młodych

Zobaczcie sami co sądzą o mojej pracy moje Pary Młode.

Wasze zadowolenie jest dla mnie najważniejsze, motywuje mnie do ciągłego rozwoju i dodaje skrzydeł.
Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie jakim mnie obdarzacie.

Miłe słowa

Nie moglibyśmy mieć tak pięknego ślubu i wesela, jaki mieliśmy bez Klaudii! Bardzo chciałam, abyśmy byli jak najbardziej obecni podczas planowania ślubu i wesela oraz w sam dzień ślubu, aby był on jak najbardziej bezstresowy. Udało nam się to osiągnąć dzięki Klaudii! Od samego początku Klaudia była niesamowicie pomocna, dostępna i tak życzliwa. Naprawdę zrobiła wszystko, co w jej mocy, w trakcie planowania i w sam dzień ślubu i wesela. Nie mówię po polsku i nie mieszkam w Polsce, więc posiadanie kogoś takiego jak Klaudia, komu mogłam zaufać znaczyło dla mnie bardzo wiele. Dzień naszego ślubu przerósł nasze oczekiwania. Wielu członków naszej rodziny i gości mówiło, że było to najlepsze wesele na jakim kiedykolwiek byli... my również tak uważamy! Mogliśmy naprawdę cieszyć się każdą chwilą tego dnia, ponieważ wiedzieliśmy, że Klaudia ma wszystko pod kontrolą. Nawet nasza rodzina i goście komentowali, jak bardzo niesamowita była. Jest naprawdę najlepsza i po stokroć polecam ją jako Waszą wedding plannerkę! Poważnie, jedna z najlepszych decyzji, jaką kiedykolwiek podjęliśmy!

Monika & Michał (Kanada)

Odpowiedź

Kochani, z całego serca dziękuję Wam za te słowa! :) To była dla mnie czysta przyjemność. Najważniejszym był dla mnie Wasz komfort, Wasze szczęście i spełnienie Waszych marzeń. To, że czujecie że udało się to osiągnąć - znaczy dla mnie wszystko. Przez te niecałe 2 lata staliście się mi bardzo bliscy, a kiedy żegnaliśmy się pod koniec wesela, emocje sięgnęły zenitu i czułam Waszą wdzięczność całą sobą. Byłam przeszczęśliwa spędzając z Wami czas podczas przygotowań do ślubu i wesela, to była sama radość! Dziękuję Wam za ogromne zaufanie jakim mnie obdarzyliście :)
Mam nadzieję do zobaczenia jak najszybciej w Polsce!
Buziaki

Klaudia (Sea The Future Weddings)

Miłe słowa

Kiedy mój mąż i ja zdecydowaliśmy się wziąć ślub w rodzinnym mieście mojego taty, Poznaniu, mieszkając w Anglii i nie rozumiejąc zbyt dobrze języka polskiego, wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować pomocy: pomocy w komunikacji, ale także w odwiedzaniu miejsc i degustacji potraw, kiedy COVID uniemożliwiał nam podróżowanie. Nie wspominając o tym, że de facto obowiązkiem każdego wedding plannera jest przefiltrowanie pozornie nieograniczonych opcji tylko do tych najlepszych. Klaudia zrobiła to wszystko dla nas i zrobiła to bardzo dobrze. Była profesjonalna, przyjazna, elastyczna, skuteczna, zorganizowana i pomysłowa. A kiedy w ostatniej chwili okazało się, że mój tata nie może przyjechać na ślub i wesele, udało jej się znaleźć kamerzystę, który transmitował to na żywo. Nie trzeba dodawać, że wesele było sukcesem i będziemy jej za to dozgonnie wdzięczni.

Isabelle & Laurence (Wielka Brytania)

Odpowiedź

Isabelle, bardzo Ci dziękuję za piękną opinię! <3 Czas spędzony z Wami na planowaniu Waszego ślubu i wesela był niezapomniany. Bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać. Po tylu rozmowach, pełnych śmiechu, ale i też trudnych decyzji staliście mi się naprawdę bliscy. Jestem przeszczęśliwa, że faktycznie spełniłam Wasze marzenia pomimo trudnego COVIDowego czasu. Twoje słowa to miód na moje serce, dziękuję! Życzę Wam pięknego małżeństwa :)

Klaudia (Sea The Future Weddings)

Miłe słowa

Klaudia była niesamowita przez cały proces planowania ślubu. Niestety nasze plany ślubne uległy zmianie i nie odbył się już w Polsce. Odbyliśmy jednak wiele spotkań online, a ona była bardzo profesjonalna, miła i bardzo pomocna. Naprawdę żałuję, że nie zorganizowaliśmy naszego ślubu w Polsce, żeby móc ją zatrzymać jako naszą organizatorkę ślubu. Gorąco polecam!

Claire & Peter (USA)

Odpowiedź

Claire, bardzo Ci dziękuję za opinię i rekomendację! :) To była przyjemność poznać was oboje. Szkoda, że Wasze plany się zmieniły, ale życie jest życiem i jest ok :) Życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo radości i szczęścia. Jestem pewna, że Wasz ślub będzie naprawdę piękny! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć zdjęcia z niego w mediach społecznościowych :)

Klaudia (Sea The Future Weddings)

Obserwuj mnie na Instagramie

obserwuj
A logo of the website

Masz pytania lub chcesz umówić się na spotkanie?

Śmiało zadzwoń lub wyślij mi wiadomość
Kontakt
Instagram logo
Copyright © 2022 Sea The Future Weddings - Wedding Planner. Organizacja Ślubów i Wesel