Ślub w plenerze

Jak zorganizować ślub w plenerze?

Ślub w plenerze to wyjątkowy sposób na powiedzenie sobie „tak”. Zdecydowanie kryje się za nim magia i nieskończenie wiele opcji na aranżację tej pięknej chwili. Jeśli zastanawiasz się jak zorganizować ślub w plenerze i nie masz pewności czy sobie poradzisz – jestem tutaj by Ci w tym pomóc! Mam doświadczenie w planowaniu różnych rodzajów ceremonii ślubnych na łonie natury, w rozmaitych miejscach. Zajmuję się organizacją ślubów w plenerze w województwie pomorskim, ale także w innych częściach Polski.

Marzysz o ślubie z widokiem na morze, góry, jezioro, a może las, czy łąkę? Nie ma problemu, ze mną zaplanujesz go bez stresu i niepewności, bo jest to często niemałe wyzwanie.

Jak wygląda ślub cywilny w plenerze?

Myślisz o zorganizowaniu ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego? Jest taka możliwość! Możesz zawrzeć związek małżeński w plenerze przed urzędnikiem. Zastanawiasz się więc jak wygląda ślub cywilny w plenerze? Przebieg jest taki sam jak w urzędzie, ale możesz go rozwinąć o dodatkowe elementy pod warunkiem zachowania pewnych zasad wyznaczonych przez Urząd Stanu Cywilnego. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jednocześnie personalizując swoją ceremonię – odezwij się do mnie, a przeprowadzę Cię przez jej planowanie krok po roku.

Ile kosztuje ślub cywilny w plenerze?

Podpowiem Ci ile kosztuje ślub cywilny w plenerze, a wybierając u mnie kompleksową organizację ślubu i wesela otrzymasz dodatkowo swój przewidywany budżet ślubny. Dzięki temu będziemy razem kontrolować wydatki. Zastanawiasz się też ile trwa ślub cywilny w plenerze? Może być to krótka chwila, jak w urzędzie, ale są też sposoby na jej wydłużenie! Skontaktuj się ze mną, a umówimy się na bezpłatne spotkanie online lub na żywo, na którym omówimy Twoje ślubne marzenia.

Ślub humanistyczny w plenerze

Chcesz aby Twój ślub w plenerze odbył się bez żadnych ograniczeń i w pełni po Twojemu? W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie ślub humanistyczny w plenerze, podczas którego możesz w pełni zaszaleć! Jest to ceremonia ślubna na Twoich zasadach, ponieważ może się odbyć w dowolnym terminie i w dowolnym miejscu, nawet w koszu ogromnego balonu unoszącym się w powietrzu z widokiem zapierającym dech w piersiach. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Spodobał Ci się już ten pomysł, ale zastanawiasz się ile kosztuje ślub w plenerze w formie ślubu humanistycznego? Jeśli chodzi o opłatę za formalności - nic. Należy jednak pamiętać, że nie ma on żadnej mocy prawnej, więc możesz dodatkowo wziąć ślub cywilny w urzędzie miasta w obecności samych świadków, aby sformalizować swój związek małżeński. Napisz lub zadzwoń do mnie, a z chęcią Ci pomogę w organizacji całości.

Jak załatwić i gdzie zrobić ślub kościelny w plenerze?

Czy wiesz, że ślub kościelny nie musi odbyć się w Kościele? Nie jest to co prawda proste, ale istnieje możliwość zaplanowania ślubu kościelnego w plenerze, z zachowaniem tego samego przebiegu, jeśli tylko chcesz. Nie wiesz od czego zacząć i jak załatwić ślub kościelny w plenerze? Skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci w jego organizacji!

Widzisz oczami wyobraźni swój ślub kościelny w małej kapliczce w malowniczej okolicy, otoczonej piękną naturą? Nie rezygnuj więc ze swoich marzeń i podążaj za głosem serca. Dzięki mnie dowiesz się gdzie zrobić ślub kościelny w plenerze, bo tak jak w przypadku ślubu cywilnego obowiązują pewne zasady, których trzeba się trzymać. Powiem Ci nawet więcej, taką ceremonię również możesz spersonalizować. Planując ślub dobrze jest znać wiele możliwości i zdecydować się na to, co spełni Twoje marzenia o tym wyjątkowym dniu. Decydując się na organizację ślubu z moją pomocą przestaniesz myśleć czy coś się da zrobić, bo według mnie odpowiednim pytaniem jest „jak”, a nie „czy”.

Ślub w plenerze w Polsce

Mieszkasz za granicą i chcesz zorganizować ślub w plenerze w Polsce? Nie ma problemu, specjalizuję się w planowaniu ślubu i wesela dla międzynarodowych Par Młodych. Niektóre z nich zaufały mi nawet na tyle, że spotkaliśmy się na żywo dopiero w dniu samego ślubu! Dzięki nowoczesnym, cyfrowym rozwiązaniom możemy prowadzić spotkania czy konsultacje online. Dopasowuję się też do różnicy czasu. Udostępniam moim Parom Młodym narzędzia online, które pozwalają na bycie w stałym kontakcie oraz kontrolowaniu postępów w organizacji ślubu i wesela na bieżąco.

A może potrzebujesz pomocy, bo jesteście różnego wyznania, masz problem z formalnościami w Polsce albo jesteście Parą LGBT i nie wiesz jaka opcja ślubu byłaby dla Was najlepsza? Mogę Ci w tym wszystkim z łatwością pomóc.

Ślub w plenerze Trójmiasto

Podsumowując, zajmuję się organizacją ślubów cywilnych, humanistycznych i kościelnych w plenerze w Trójmieście, a także w innych regionach. Niezależnie jaki rodzaj ślubu Cię interesuje, możesz liczyć na moje pełne wsparcie łącznie z przejściem przez formalności, zaproponowaniem dekoracji ślubnych, oprawy muzycznej ceremonii, nagłośnienia i atrakcji, załatwieniem wyposażenia w postaci krzeseł, ale też zadaszenia w formie altany, pergoli, czy namiotu. Bardzo ważnym aspektem ślubu w plenerze jest też zabezpieczenie się na wypadek złej pogody, więc stworzę dla Ciebie scenariusz całego dnia ślubu gdzie będzie również zawarty plan B na taką ewentualność. Dodatkowo mam w ofercie również koordynację ślubu i wesela, więc będę przy Tobie w dniu ślubu, aby wszystkiego osobiście dopilnować przy wsparciu drugiej koordynatorki.

To co, umówimy się na bezpłatne spotkanie?

Jeśli chodzi o sam dzień ślubu,

będę do Waszej dyspozycji wraz z drugą koordynatorką od samych przygotowań, aż do ostatniego punktu w scenariuszu. Dopilnujemy, aby za kulisami wszystko szło gładko i zgodnie z planem. W razie potrzeby podamy Wam również chusteczkę do otarcia łez wzruszenia, czy też mocno przytulimy przed ceremonią ślubną, aby trochę Was rozluźnić. Wam pozostanie tylko skupić się na celebracji miłości, spędzaniu tego wyjątkowego czasu z bliskimi i zwyczajne delektowanie się chwilą.

A logo of the website

Masz pytania lub chcesz umówić się na spotkanie?

Śmiało zadzwoń lub wyślij mi wiadomość
Kontakt
Instagram logo
Copyright © 2022 Sea The Future Weddings - Wedding Planner. Organizacja Ślubów i Wesel